fbpx

O nás

Home | O nás

Pražské fitcentrum DejFit je tu pro všechny ženy bez ohledu na věk, fyzickou kondici či životní situaci. Hlavní je, že na sobě chcete pracovat a udělat něco pro své tělo a své zdraví. Naše fitness nabízí přátelskou atmosféru a všechny ženy se mohou těšit na individuální přístup a přítomnost našich profesionálních lektorů.

Kruhové tréninky v DejFit jsou vysoce efektivní a přinesou vám užitek, i když budete cvičit například 30 minut. A pokud nemůžete cvičit, protože nemáte hlídání pro děti, vezměte je s sebou. V našem dámském fitcentru jsme na děti připravené.

Zastáváme filozofii, že zdravý pohyb by měl být součástí našeho každodenního života. Aktivní ženy jsou šťastnější, fyzicky i psychicky odolnější, seběvědomější a celkově zdravější a fit.

Přijďte si vyzkoušet úvodní lekci zdarma a přesvědčte se o výhodách fitka DejFit samy.

Naše trenérky

Káťa

Káťa

trenérka

Káťa je studentkou policejní akademie, obor bezpečnostní managment. Sport je tedy nejen jejím obrovským koničkem, ale také nezbytnou dovedností. Miluje...

Anička

Anička

trenérka

Anička se sportu věnuje od dětství. V současné době nejvíce běhu, který kompenzuje právě cvičením v DejFit. Kromě sportu má...

Štěpánka

Štěpánka

trenérka + výživová poradkyně

Štěpánka je živel. Její energie Vás absolutňě strhne nejen na jejích hodinách, ale i když se s ní jen potkáte...

Monika

Monika

trenérka + výživová poradkyně

Monika je srdcem i tělem DejFit. A také matkou, takže ji u nás pravděpodobně potkáte i s naší nejmladší cvičenkou...

Novinky

Chci svůj první trénink ZDARMA !